طراحی لوگو اختصاصی

طراحی لوگو اختصاصی قدرتمند بر مبنای اصول برندینگ

شرکت های بزرگ می دانند که لوگو روح کسب و کار آن هاست و مشتریانشان شرکت را با لوگو اختصاصی آن می شناسند؛ پس داشتن یک لوگوی قدرتمند که به راحتی در ذهن مخاطب نقش ببندد و باعث جلب اعتماد مشتری شود لازم است.

طراحی لوگو اختصاصی اولین قدم در شروع کسب و کار موفق!

داشتن لوگو اختصاصی باعث متمایز شدن شما از سایر برندها می شود و به دلیل طراحی اختصاصی برای شما، می توانید با خیال راحت شرکت خود را با لوگو طراحی شده توسط جسکو وب ثبت کنید و نگران مشکلات کپی رایت نباشید.

شرکت ما این افتخار را دارد که طراحی لوگو اختصاصی را با نازل ترین قیمت و بالاترین کیفیت برای شما ارائه نمودیم.

داشتن لوگو جذاب، موثر در موفقیت شما …

داشتن یک لوگو برای تمامی وب سایت ها و اپلیکیشن ها لازم است به همین منظور جسکو وب برای شما یک لوگو اختصاصی با گرافیک بالا و قیمت مناسب طراحی می کند که به شما جهت کسب موفقیت بیشتر کمک می کند.

چرا داشتن لوگو برای موفقیت لازم است؟

وقتی کاربر وارد وب سایت شما می شود در اولین مرحله ظاهر و گرافیک سایت شما را بررسی می کند و اگر توانست به شما اعتماد کند از شما خرید می کنند؛ به همین علت داشتن یک لوگو حرفه ای و قدرتمند باعث افزایش اعتماد کاربر و در نتیجه افزایش فروش شما می شود.

اولویت تیم ما کسب رضایت مشتری است در نتیجه درخواست های ویرایش لوگوی طراحی شده تا کسب رضایت کامل شما ادامه دارد پس با خیال راحت میتونید لوگوی جذاب خود را سفارش دهید.

در صورتی که در آینده قصد تغییر در لوگو را داشتید با هزینه کمتر، تغییرات مورد نظر را انجام خواهیم داد.

به دلیل طراحی تخصصی و حرفه ای لوگو، مدت زمان طراحی 1 الی 2 هفته می باشد.

برای سفارش و مشاوره رایگان به واتس آپ پشتیبانی جسکو وب پیام بدید

شماره پشتیبان واتس آپ : 09384654384