آپدیت و پشتیبانی کامل

یکی از برتری های جسکو وب پشتیبانی کامل سایت در تمام روز های هفته و سریع و کارآمد است و ما به طور مداوم سایت شما آپدیت می کنیم که زیباتر و بهینه تر شود.

بالاترین کیفیت

شعار شرکت ما ارائه با کیفیت خدمات است و برای تحقق این شعار ما از کادر متخصص و با تجربه استفاده می کنیم که تمام تلاش خود را برای طراحی سایت ایده آل شما می کنند.

100% واکنشگرا

امروزه به دلیل استفاده کاربران از دستگاه های مختلف ، سایت باید ریسپانسیو باشد و در تمامی دستگاه ها با بهترین عملکرد نمایش داده شوند که طراحان ما با دقت خاصی اینکار را انجام می دهند.

تضمین قیمت

ما به شما تضمین میدهیم که با قیمتی که برای شما سایت طراحی می کنیم هیچ جا با این قیمت همچین کیفیتی را نمی توانند به شما ارائه دهند.

مدل های مختلف برای طراحی سایت

شما می توانید هر کدام از مدل های طراحی سایت متناسب با کسب وک ار خودتان را انتخاب کنید و سپس به پشتیبانی واتس آپ ما پیام بدید و امکاناتی که از سایت میخواهید را بفرستید تا پشتیبان واتس آپ در سریع ترین زمان قیمت را برای شما ارسال کند.

شرکتی

فروشگاه آنلاین

سایت پزشکی

کافه و رستوران

فروشگاه فایل

گردشگری

سایت خبری

انجمن

آموزشگاه آنلاین

سایت وکلا

سایت آرایشگاه

املاک و مستغلات

شماره پشتیبان واتس آپ : 09384654384

قیمت طراحی سایت

قیمت طراحی سایت به عوامل زیادی بستگی دارد مانند : کیفیت و قدرت هاست ، امکانات سایت ، گرافیک سایت ، امنیت و .. نمی توان فقط یک قیمت واحد برای طراحی سایت در نظر گرفت به همین منظور به پشتیبان واتساپ پیام بدید و امکانات و سطح گرافیک را بفرمایید تا ما به شما قیمت دقیق طراحی سایت شما را اعلام کنیم.

0
سفارش طراحی سایت
0
نظر مثبت
0
پشتیبانی سایت
0
شروع قیمت از
فهرست